YÜKSELEN TERAZİ

YÜKSELEN TERAZİ için uyumlu ve ahenk içerisinde görünmek sanatsal yönünü ortaya çıkarmak oldukça önemlidir. Bulunduğu ortamın barışçıl ve sakin bir havada olması için elinden geleni yapar. Etrafa karşı sakin, uyumlu ve nazik bir imaj çizer.

İnsanlar YÜKSELEN TERAZİ ile ilk tanıştıklarında aşırılıklara kaçmayan ve ahenkli birini görürler. Zaman zaman herkesle bu kadar uyumlu görünmesi onun çevresi tarafından samimiyetsiz biri gibi algılanmasına sebebiyet verebilir.

YÜKSELEN TERAZİ insanlar tarafından beğenilmek, uyumlu görünmek ve sevilmek ister. Zaman zaman sırf bu isteği için içinden geldiği gibi davranmayabilir. Çünkü uyumsuz görünmek YÜKSELEN TERAZİ için kaçınılması gereken ve onu fazlasıyla rahatsız hissettiren bir durumdur.

Adil olma durumuna fazla takıldığı için kendi yaptıklarının karşılığını başkalarından da bekleyecek ve eşitlik olmadığını hissettiğinde mutsuz olacaktır. Adalet konusunda bu hesapçı yaklaşımı onu yorup çevresinden uzaklaştırabilir. Bazen de o kadar ölçüp tartmaya odaklanır ki YÜKSELEN TERAZİ ilgilendiği konularda kararsızlığa düşer ve bu hesabın içinden çıkamaz. Bu da dış dünyaya karşı kararsız ve ne istediğini bilmeyen bir kişi imajı çizmesine sebep olur.

Tepkilerini direkt olarak dile getirmek onu zaman zaman YÜKSELEN TERAZİ’yi korkutur, eğer karşısından farklı bir fikri savunursa sevilmeyeceğini ve uyumu bozabileceğini düşünür. Bu da onun çoğu zaman direkt tepkilerden ziyade pasif agresif tepkiler vermesini sağlar.