YÜKSELEN KOVA

YÜKSELEN KOVA hayata diğer insanlardan farklı bir şekilde yaklaşır, sadece ona özgü ve oldukça orijinal bir tavırda hayatı yaşar. Etrafındaki kişiler tarafından özgür ve bağımsızlığına düşkün biri olarak algılanır.

YÜKSELEN KOVA Kendisindeki bu özgürlük hissini toplumda ve etrafındaki kişilerde de görmek ister, bencil bir yaklaşım içerisinde değildir. Herhangi bir konuda oldukça değişik fikirler üretebilir. Etrafındaki kişilere karşı arkadaşça ve hümanist bir tavrı vardır.

İnsanlar ve kültürler arasında ayrım yapmaz. Birçok insanın yargıladığı konulara YÜKSELEN KOVA çok daha geniş bir bakış açısı ve tavır ile yaklaşır. Var olan toplum düzeni ve kurallar zaman zaman onu rahatsız eder. Bu düzene karşı çıkan ve kurallara karşı gelen bir tavır içerisine girebilir. İsyankardır. Sıkıldığı, rahatsız hissettiği ve baskı altına alındığını düşündüğü her durumda baş kaldırma ihtiyacı hisseder. Kendi aklı ve farklılığını ortaya çıkarmadığında agresifleşebilir.

YÜKSELEN KOVA teknolojiyle oldukça iç içe davranır ve yeni buluşlar, icatlar konusunda oldukça hevesli ve yeteneklidir. Sıra dışı deneyimlere oldukça açıktır, çizginin dışına çıkmaktan keyif alır. Zaman zaman farklılığı tuhaflığa kaçabilir. Ve kendi farklılığını fazla önemseyip etrafındaki insanları sıradanlıklarından dolayı küçümseyebilir.