YÜKSELEN İKİZLER

YÜKSELEN İKİZLER dış dünyaya meraklı ve entelektüel bir kişi imajı verebilir. Çevresindeki kişiler onun bilgi edinme konusunda istekli olduğunu düşünebilirler. YÜKSELEN İKİZLER’in dünyası düşünce, gözlem ve bilgi edinmeden oluşmaktadır.

Diğer yandan her şeyden kolayca sıkılan ve değişen fikirleri sebebiyle YÜKSELEN İKİZLER hareketleri tahmin edilemez biri gibi de görünebilir. YÜKSELEN İKİZLER’in dikkati kolayca dağılabilir, seçenekler arasında zorlandığı noktada ise dengesiz davranabilir.

YÜKSELEN İKİZLER toplumda çok sosyal biri olarak tanınabilir. O her şeyle ve herkes ile bir ağ kurup yeni bilgiler edinmek ve daha fazla şey öğrenmek ister. Yerinde duramayan biri olarak aktif bir enerjiye sahiptir. Kendine has tarafsız yaklaşımı sebebiyle birçok fikre ve kişiye görünmeyen mesafeler koyma konusunda da ustadır.

YÜKSELEN İKİZLER oldukça taklitçi bir burç olduğu için çoğu zaman toplumdan edindiği bilgileri kendi zihin süzgecinden geçirmekten ziyade insanların fikirlerini kendi fikriymiş gibi yansıtır ve bilginin özüne inmekte zorlanır. Bilgiye olan merakı onun zaman zaman çok bilmiş biri gibi görünmesini sağlar.

YÜKSELEN İKİZLER oldukça kurnaz da davranabilir, zihnini çok iyi kullandığı için birçok konuyu erken teşhis edip uyanıklık yapabilir. Yükselen Boğa’nın tersine çok daha sabırsız ve sebat etmeyen bir kişi olarak insanlar tarafından algılanabilir.