YÜKSELEN BOĞA

BOĞA YÜKSELENİ olan kişiler dış dünyaya ve topluma ayakları yere basan, güvenilir ve istikrarlı bir imaj çizerler. Hareketlerinin tahmin edilebilirliği ve verdiği sözlerin arkasında durma eğilimi sebebiyle toplumda güven veren insanlardır.

Diğer yandan YÜKSELEN BOĞA’lar ani aksiyonları ve konfor alanlarını terketmeme eğilimleri sebebiyle zaman zaman tembel ve değişime kapalı bir görüntü de verebilirler. YÜKSELEN BOĞA çoğu zaman kendini savunma eğiliminde olabilir. Özellikle hayatında karşısına çıkan karmaşık konuları kabullenmekte zorlanabilir. Oysa ki hayatında değişimi daha rahat karşılayabileceği noktada daha huzurlu ve akışta hissedecektir.  

YÜKSELEN BOĞA çok dayanıklıdır, birçok olaydan yara almadan kurtulmayı başarır. Gücünü kullanma konusunda da oldukça hesaplıdır. Ne pahasına olursa olsun istikrar ve güvende olma isteği

YÜKSELEN BOĞA’nın hayatta ilerleyebileceği yolları sınırlandıracaktır. Yeni bir şeylere başlamak için konfor alanından çıkıp yeni yerler keşfedip mantıktan ziyade biraz daha hayal gücünün peşinden koşmalıdır.

YÜKSELEN BOĞA’nın maddi konulardaki güvence arzusu onu zaman zaman sadece kendine isteyen biri haline getirebilir. BOĞA’nın sahiplenici ve çoğu zaman “benim” diyen bakış açısı sebebiyle toplum tarafından kıskanç biri gibi görülme durumu yaşayacaktır.