YÜKSELEN BAŞAK

YÜKSELEN BAŞAK’lar dış dünyaya ve topluma karşı düzenli, tertipli ve sade bir görüntü çizeceklerdir. Onlar etrafta fazlalık gördükleri şeyleri sadeleştirmek, düzensiz olduğunu düşündükleri konuları düzenlemek ve birçok detaya dikkat edip bütüne ulaşmayı hedefleyeceklerdir.

YÜKSELEN BAŞAK yararlı olmayan konuları eleyip her konudan fazlasıyla verim elde etmek ister. Çalışkandır ve dolayısıyla ona verilmiş bütün işleri en temiz haliyle bitirmek ve hizmet etmeye odaklanacaktır. Sıkıcı detaylar ya da uzun uzadıya yapılıp bitmeyen işler onu yıldırmaz.

YÜKSELEN BAŞAK görev edindiği ve ona güvenilip verilmiş her işi en iyi şekilde yapıp sonunu getirir. Sorunlara çoğu zaman çözüm odaklı yaklaşıp her konuyu çok doğru gözleyip o şekilde ilerleyecektir. Zaman zaman YÜKSELEN BAŞAK ayrıntılar fazlaca takılıp konunun özünden ve bütününden uzaklaşabilir.

Kendi yaptığı işlerde de etrafta gördükleri konularda da çok fazla kusur bulma odaklı olabilirler. Bu sayede YÜKSELEN BAŞAK’ın takdir ve motive etme fonksiyonları azalmış olur. Her konudan fayda sağlama eğilimi onların hisleriyle hareket etmelerine engel olabilir.

Dışarıdan duygusuz ve sadece iş odaklı, kolay kolay bir şey beğenmeyen ve sürekli kusur bulan insan imajı çizebilirler.

YÜKSELEN BAŞAK bir konunun hakkını vermeye bazen o kadar çok odaklanır ki elindekiyle tatmin olmayıp sürekli daha iyisi diyerek kendini sonsuz bir iş döngüsünün içine sokabilir.