YÜKSELEN BALIK

YÜKSELEN BALIK çevresindeki insanlara duygusal ve naif bir görüntü çizer. Olaylara karşı duyarlıdır, çevresinde olup biten her konuya empati ile yaklaşabilen YÜKSELEN BALIK etrafındaki duygu yoğunluğundan etkilenebilir.

Çevresindekilere yardım etmek onu oldukça mutlu eder. YÜKSELEN BALIK etrafa karşı oldukça merhametli bir tavır içerisindedir. Ve bunu abarttığı durumlarda başkaları için kendisini kaybetme noktasına gelebilir.

Sezgisel gücünü gösteren YÜKSELEN BALIK hayal gücünü kullanmada oldukça iyidir. Başkalarına kendi hayal gücü sayesinde ilham verebilir. Bu hayal gücünün ona verdiği fazla beklenti ve bu beklentilerin karşılanmadığı durumlarda oluşan hayal kırıklığı onun başkaları tarafından melankolik bir kişi olarak algılanmasına da sebep olabilir.

YÜKSELEN BALIK zaman zaman bazı konularda gerçekle hayal arasında kalabilir. Yüksek düzeyde inançlara sahiptir. Bu inançları kişilere aktarmayı doğru bir biçimde gerçekleştirirse vizyoner bir yaklaşım sergileyebilir.

YÜKSELEN BALIK çevresine karşı sorumluluk almayan ve kararsız bir kişi imajı çizebilir.  Diğer yandan çoğu zaman etrafındaki kişilere karşı affedicidir. Başkalarının çok sert reaksiyonlar gösterebilecekleri durumlara karşı daha yumuşak bir tavır sergiler.

YÜKSELEN BALIK bazı zamanlarda hoşuna gitmeyen konularda kendini kandırabilir, kendi hayal dünyasından çıkmaz istemez. Bazen konuları düzenleyememesi ve gerçekçi bakamaması sebebiyle olayları kaosa sürükleyebilir. Hoşuna gitmeyen gerçeklerle yüzleşip onlarla savaşmak yerine kaçmayı ve uzaklaşmayı tercih eder.