YÜKSELEN ASLAN

YÜKSELEN ASLAN dış dünyaya karşı olumlu, enerjik ve eğlenceli bir kişi olarak yansıyacaktır. Cömert davranıp etrafındaki kişilerin ilgilisini üzerine toplayacak ve bu ilgiden büyük keyif duyacaktır.

YÜKSELEN ASLAN Topluluklarda olumsuz koşullar olduğunda cesaretlendirici bir role bürünüp onları etkisi altına alacak ve merkezde gibi hissedecektir. Tabii ki YÜKSELEN ASLAN’ın bunun karşılığında beklediği o topluluğun lideri olduğunun ilan edilip övülmesi olacaktır

Etrafa karşı şovunu yapmak, farklılığını göstermek ve herkesin ilgisini çekmeye çalışmak YÜKSELEN ASLAN’ın yapmak istediği şeyler olacaktır. Yönetmek ve organizasyonları yönlendirmek ona yorgunluk değil haz verecektir.

YÜKSELEN ASLAN’ın coşkusu ve liderlik enerjisiyle insanları etki altına alması oldukça kolaydır. Diğer yandan sürekli övülme arzusu onun etrafında bir sürü dalkavuğun varlığını arttırıp kendini objektif bir şekilde görmesini engelleyecektir.

YÜKSELEN ASLAN’ın egosunun yüksek oluşu ve çoğu zaman konuları çocuksu bir yaklaşımla değerlendirmesi hata yapmasına sebebiyet verebilir. Sırf kendi istediğinin doğru olduğunu kanıtlamak adına riskler alıp kendini çevresini zora soktuğu zamanlar olacaktır. Zaman zaman da sırf beğenilmek adına aslında içinde inanmadığı şeyleri yapmaya zorlayacak kendini.