YÜKSELEN AKREP

YÜKSELEN AKREP nasıl bir kişi olduğunu insanlardan saklama ve kendini açık etmeme eğilimindedir. Karşısındaki kişilere güvenmeden içindeki hisleri ve birçok konudaki duygusal reaksiyonlarını göstermekten hoşlanmaz.

Güç kavramı YÜKSELEN AKREP için oldukça önemlidir. Gücünü kaybetmiş görünmek, aciz olmak ya da insanlar tarafından acınma durumuna maruz kalmak onları oldukça tedirgin eden durumlardır. İnsanlarla çok açık iletişim içinde olmaktan hoşlanmaz. Her koşulda sadece gizlediği ve kendine sakladığı kapalı bir kutusu bulunmaktadır.

YÜKSELEN AKREP olaylara gri tarafından bakmaktan ziyade sadece kötü ve sadece iyi üzerine yoğunlaşır. YÜKSELEN AKREP için çoğu zaman aralarda kalmak oldukça zordur. Güçlü kişiliklerdir ve kendi iradelerini yönetmede de oldukça başarılıdırlar. Her zaman derin bir yanı olan YÜKSELEN AKREP’in çoğu zaman dışarıdaki insanlara çözülmesi zor ve bir şeyler saklayan kişiler gibi görünür.

İnsanları kendi istekleri doğrultusunda manipüle etmekten hoşlanırlar, bu kontrol duygusu onların oldukça hoşuna gider. YÜKSELEN AKREP affedici değildir, kendilerine yapılan herhangi bir haksızlık karşısında kindar ve intikamcı olabilir. İntikam için sessizce ve uzun süre doğru zamanı beklemesini ve düşmanını ürkütmeden cezalandırma konusunda oldukça iyidir. Bu imajı dışarıya çok yansıtmadıkları için düşmanları onları hafife alma eğilimde olabilir. Dışarıya karşı çizdikleri hafif puslu kişilikleri onların zaman zaman çözülmez bir kişilik olduğu izlenimini verebilir.