ŞANSIN GEZEGENİ JÜPİTER 2 ARALIK 2020'YE KADAR OĞLAK BURCUNDA!

2 ARALIK 21:20 itibariyle bolluk, bereket ve şansın gezegeni olan JÜPİTER OĞLAK burcunda konumlanacak. Bu konum ve etkileri 20 ARALIK 2020 tarihine kadar devam edecek.

Peki haritalarımızda “BÜYÜK İYİCİL” olarak adlandırdığımız ve gökyüzünün en şanslı gezegeni olan JÜPİTER’in OĞLAK burcuna geçişi bizleri nasıl etkileyecek?

JÜPİTER; gözyüzünde genişlemek ve büyümekle alakalı olan gezegendir. Cömert olmak, bolluk, bereket, şans, refahlık, adalet, yüksek eğitim, yurtdışı ile ilgili konular, felsefe, din ve yüksek inançlar hayatlarımızda JÜPİTER gezegeninin temsil ettiği konulardır.

JÜPİTER; doğum haritalarımızda bulunduğu eve hem maddi hem de manevi açıdan büyüme ve genişleme ve zaman zaman abartma etkisi getirir. Bu bilge ve cömert gezegenimiz Zodyak’ın en sorumluluk sahibi ve başarılı burçlardan biri olan OĞLAK’a geçiş yapıyor. Çok rahat etmediği OĞLAK burcunda JÜPİTER ve etkileri biraz ciddiyet ve çaba etkisi yaratıyor.

-JÜPİTER Oğlak süresince emek verdiğimiz ölçüde karşılığını alacağımız bir dönemde olacağız. Çalıştığımız, çaba harcadığımız, odaklandığımız ve ciddiyetle peşini bırakmadığımız konulardan bolluk, bereket ve kazanç elde edeceğiz.

-Biraz daha gerçekçi ve ciddi bir tavırla hayatlarımızdaki fırsatları değerlendireceğiz. Boşa umutlara koşma ya da hayali konuları gerçekleştirme eğiliminden uzak, gözümüzün gördüğü gerçeklere inanacağız.

-Fazlasıyla hırslı, kazanma odaklı ve zaman zaman duygulardan uzak sadece mantık çerçevesinde hareket edebiliriz. Bu süreçte başarıya ve kazanmaya giden yolumuzda iç sesimizi dinleyemeye ve duygularımıza da önem vermeye dikkat etmeliyiz.

-Jüpiter inançlarla alakalı gezegenimiz olduğu için Oğlak burcundaki konumlanması kişilerin inançları konusunda daha sert, radikal ve yaptırımlarla hareket etmesini sağlayabilir. Toplum içinde bu tarz konularda fanatizm yaratabilir.

-Diğer yandan adaleti de temsil eden Jüpiter adaletin terazisini daha keskin hale getirip, toplumda emsal davaları ya da farklı suçlarda büyük cezaları gündeme getirebilir.

-Özellikle kariyer ve kurumsal iş alanlarında rekabetin ve diğer yandan başarının arttığı bir dönem başlıyor. Mücadelenin karşılığını alacağımız, emeklerimiz kadar kazanacağımız ve iç disiplinimizi olumlu anlamda geliştirecepğimiz bir süreç hepimiz için başlıyor.

Bol bereketli, fırsatlarla ve yeniliklerle dolu bir JÜPİTER OĞLAK süreci bizlerle olsun!