KUZEY AY DÜĞÜMÜ ASLAN - GÜNEY AY DÜĞÜMÜ KOVA

GÜNEY AY DÜĞÜMÜ; geçmişi, alışkanlıklarımızı, becerilerimizi, kriz anlarımızda hayatta kalma şeklimizi, konfor alanımızı ve geçmiş yaşamlardan getirdiğimiz inançları anlatır. Korkularımız, endişelerimiz ve alışkın olduğumuz kalıpları tümüyle GÜNEY AY DÜĞÜMÜ'nü temsil eder.. Biz GÜNEY AY DÜĞÜMÜ'MÜMÜZDE kendimizi rahat ve güvende hissederiz. 

Diğer yandan KUZEY AY DÜĞÜMÜ ise bu hayatta geliştirmemiz gereken yönleri ve büyümeyi sağlayacağımız alanı gösterir. Farkındalığımız ancak KUZEY AY DÜĞÜMÜ'müze yönelirsek gelişir ve akabinde bize farklı deneyimler yaşatır.

 

KUZEY AY DÜĞÜMÜ ASLAN; bu hayatta gerektiğinde dikkat çekmeyi, liderlik etmeyi ve kendi ışığını parlatmayı öğrenmelidir. Eğlendirici ve neşeli ruh halinin kendine de etrafına da iyi geleceğini kavrayıp daha samimi biri olmayı denemelidir.

KUZEY AY DÜĞÜMÜ ASLAN; içinideki çocuksu yanla, arzuları ve hedefleriyle bağ kurup isteklerinin peşinden gidecek yaşam arzusunu yakalamalıdır.Mükemmel olmaya gitmekten ziyade var olan yetenek ve ışığıyla sahnede olmayı öğrenmelidir. Hayata daha çok katılıp daha sosyal olmayı denemelidir.

KUZEY AY DÜĞÜMÜ ASLAN; mantık ve soğukkanlı olmak yerine kalbinin peşinden gitmeyi öğrenmelidir. Alkışlanma ve takdir almanın keyfini çıkarmalı ve hedeflerinin peşinden koşma cesaretini göstermelidir.

Yaşamla olan bağını güçlendirip daha hevesle ve arzuyla tüm hayata yönlenmelidir. Kendi varlığıyla gurur duyup övünmekten kaçınmamalı ve gereksiz mütevazilikten uzaklaşmalıdır.