Online Danışmanlık Hizmetlerimiz

SORU SOR

Yeni biriyle tanıştınız, ne kadar uyumlusunuz?

Yeni bir ilişki için doğru zaman ne zaman?

Bu sene hangi ay sizin en şanslı ayınız?

Hangi karakterde insanlarla daha iyi anlaşıyorsunuz?

Araba ya da yeni bir ev almak için uygun bir zamanda mısınız?

Aklınıza gelen tüm sorularınızın yanıtlarına HERA’ya sorarak ulaşabilirsiniz.

Heralogy’deki anlaşmalı astrologlarımız sorularınızı doğum haritalarınızı inceleyerek 48 saat içerisinde detaylıca yanıtlayacaklardır. Cevaplar ses kaydı olarak mailinize iletilir.

TEK SORU ücreti 299.99TL'dir.

 

ONLINE DOĞUM HARİTASI (NATAL HARİTA) ANALİZİ

Bir kişinin NATAL yani DOĞUM HARİTASI; o kişinin kendini tanıması, dünyaya geliş amacının farkına varması ve kendi farkındalığını arttırması adına oldukça önemlidir.

Kişi NATAL HARİTA yorumu ile birlikte kendi yetenekleri, hayatta başarılı olabileceği alanlar, aşk hayatı, evliliği için doğru insanın genel özellikleri, kariyerindeki şanslı alanlar, finansal alanlardaki durumlar, karakterinin en derin özellikler ve daha birçok konu hakkında detaylı bilgi alır ve aydınlanır.

Heralogy’deki anlaşmalı astrologlarımız ONLINE DOĞUM HARİTASI analizinizi 48 saat içerisinde mail yoluyla toplamda 30 dakika süren bir ses kaydı olarak yanıtlayacaklardır.

Natal  & Doğum Haritası Analizi ücreti 799.99 TL'dir.

 

ONLINE SİNASTRİ İLİŞKİ ANALİZİ

İLİŞKİ ANALİZİ yani SİNASTRİ DANIŞMANLIĞI; partnerlerin ya da partner adaylarının haritaları birleştirilerek oluşturulur.

Her iki kişinin uyumunu inceleyen bu harita adeta 3. bir kişiyi temsil eder.

Partnerlerin ilişkilerinde birbirlerine hangi alanlarda neler katabileceği, o ilişkide hangi konularda ne tarz zorluklar yaşayabilecekleri ve birbirlerinden öğrenebilecekleri dersleri İLİŞKİ ANALİZİ danışmanlığında detaylıca anlatılır. Tarafların uyum ve uyumsuzlukları analiz edilerek farkındalık sağlamak SİNASTRİ danışmanlığın esas amacıdır.

Heralogy’deki anlaşmalı astrologlarımız SİNASTRİ İLİŞKİ analizinizi 48 saat içerisinde 30 dakika süren bir ses kaydı olarak mail yoluyla yanıtlayacaklardır.

SİNASTRİ & İLİŞKİ ANALİZİ ücret 799.99 TL’dir.