Yüzyüze Danışmanlık

DOĞUM HARITASI & 1 SENELİK ÖNGÖRÜ DANIŞMANLIĞI

DOĞUM HARİTASI DANIŞMANLIĞI ile birlikte danışan kendi yetenekleri, bu hayata geliş amacı, yaşamında gitmesi gereken yol, hayatta başarılı olabileceği alanlar, aile yaşantısı, aşk hayatındaki tercihleri, hayatına partner olarak çektiği kişiler, karşı cinsle ilgili yaşayabileceği deneyimler, ilişkilerinde dikkat etmesi gereken konular, finansal konulardaki durumu, arkadaşlıklarının onun hayatına etkisi ve karakterinin en derin özellikleri gibi birçok konu hakkında bilgi alır.

Diğer yandan danışanın önümüzdeki 1 sene içerisinde  hayatında oluşabilecek yeni oluşumları, potansiyelleri ve fırsatları görmesine imkan sağlar. Kişinin haritasının yardımı ile o yıl iş, kariyer, aşk ve aile gibi birçok konuda yaşanabilecek olası ihtimalleri ve kişinin haritasının ona sunduğu doğru zamanları gösterme imkanı sunar. 

DOĞUM HARİTASI & 1 SENELİK ÖNGÖRÜ DANIŞMANLIK hizmeti 900 TL'dir ve yaklaşık 1 saat sürmektedir.

İstanbul dışında yaşayanlar danışmanlığı Skype üzerinden alabilirler. ​ Danışmanlık için uygun gün ve saati “RANDEVU AL” bölümünden seçebilirsiniz. ​ Danışmanlık öncesi doğum haritası incelemesi ve ön hazırlığı yapılacağı için lütfen danışmanlık randevusunu en az “3 gün” önceden alınız.

SİNASTRİ İLIŞKI ANALİZİ DANIŞMANLIĞI

İLİŞKİ ANALİZİ yani SİNASTRİ DANIŞMANLIĞI; partnerlerin ya da partner adaylarının haritaları birleştirilerek oluşturulur. Her iki kişinin uyumunu inceleyen bu harita adeta 3. bir kişiyi temsil eder. Partnerlerin ilişkilerinde birbirlerine hangi alanlarda neler katabileceği, o ilişkide hangi konularda ne tarz zorluklar yaşayabilecekleri ve birbirlerinden öğrenebilecekleri dersleri İLİŞKİ ANALİZİ danışmanlığında detaylıca anlatılır.

Tarafların uyum ve uyumsuzlukları analiz edilerek farkındalık sağlamak SİNASTRİ danışmanlığın esas amacıdır.

SİNASTRİ İLİŞKİ ANALİZİ danışmanlığı yaklaşık 1 saat sürmektedir. SİNASTRİ İLİŞKİ ANALİZİ danışmanlığı ücreti 1000 TL’dir. Danışmanlık için uygun gün ve saati “RANDEVU AL” bölümünden seçebilirsiniz. Danışmanlık öncesi doğum haritası incelemesi ve ön hazırlığı yapılacağı için lütfen danışmanlık randevusunu en az “3 gün” önceden alınız.

TEK SORU DANIŞMANLIĞI

TEK SORU DANIŞMANLIĞI; yeni bir işe girme, düğün tarihi belirleme ya da uygun zamanda iş kurma gibi birçok konuda uygun gün ve zaman belirlenmesi adına verilen danışmanlık türüdür. Kişinin hayatındaki yeni atılımların içine sinmesi ve kendi haritasındaki en uygun zamanda bu yenilikleri gerçekleştirmesi adına oldukça aydınlatıcıdır.

TEK SORU DANILMANLIĞI yaklaşık 30 dakika sürmektedir. TEK SORU DANIŞMANLIK ücreti 550 TL’dir.

Danışmanlık için uygun gün ve saati “RANDEVU AL” bölümünden seçebilirsiniz. Danışmanlık öncesi doğum haritası incelemesi ve ön hazırlığı yapılacağı için lütfen danışmanlık randevusunu en az “3 gün” önceden alınız.

KURUMSAL FIRMA VE ÇALIŞANLARIN İŞE UYGUNLUK DANIŞMANLIĞI

Birlikte çalıştığınız kişilerin ya da ekibinize almayı düşündüğünüz ekip arkadaşlarınızın gelecekleri göreve olan yatkınlıkları ile ilgili fikir veren bir danışmanlık türüdür. Burada esas amaç ekip arkadaşlarınızın, ortağınızın ya da iş yaptığınız kişilerin sizinle ve projenizle olan uyumunu, potansiyellerini ve yeteneklerini görüp o görevde en iyi nasıl fayda sağlayabileceklerini görebilmektir. ​ Kurumsal Firma ve Çalışanların İşe Uygunluğu Danışmanlığı ücreti ile ilgili mail yoluyla bilgi alabilirsiniz.

REKTİFİKASYON

REKTİFİKASYON; Doğum saati belli olmayan danışanların doğum saatlerini bulmada kullanılan bir yöntemdir. Danışanın bilinen doğum saatinin aralığı maximum 3 saat aralığı içerisinde olmalıdır. (Örneğin: Saat 12.00 ve 15:00 arasında doğdum.) 3 saatin üzerindeki doğum saati aralıklarına REKTİFİKASYON hizmeti verilmemektedir.

REKTİFİKASYON danışmanlığı ücreti 900TL’dir. Sonuç mail yoluyla danışana iletilir. Danışmanlık için uygun gün ve saati “RANDEVU AL” bölümünden seçebilirsiniz.

Danışmanlık öncesi doğum haritası incelemesi ve ön hazırlığı yapılacağı için lütfen danışmanlık randevusunu en az “7 gün” önceden alınız.