AŞKIN GEZEGENİ VENÜS OĞLAK BURCUNDA!

VENÜS; ilişkileri, aşkı, sevgi prensibini, hayatımıza nasıl kişileri çektiğimizi, bu hayattaki ilgi alanlarımızı, parasal konuları ve keyif aldığımız alanları gösteren gezegendir. Gökyüzünde “Küçük İyicil” yani güzellik ve iyilik temalarını temsil eden gezegen olarak anılır.


Venüs; kişilerin doğum haritalarında güzel konumlarda ise harita sahibinin çevresinden sevgi, ilgi ve kolaylıklar görmesini sağlar. VENÜS diğer yandan bu hayattaki güzellikleri bizlere getiren ve yaratıcılığımızı geliştiren gezegendir.
Sanatsal konular, yaratıcılık gerektiren ve güzellikle alakalı işler VENÜS’ün temsil ettiği alanlardır.

Bir kadın doğum haritasında VENÜS onun dişi ve kadınsı tavrını gösteren gezegenken, erkek haritasında ise harita sahibinin etkilendiği, beğendiği ve birlikte olmak istediği kadın tipini gösterir.

Şimdi bu büyülü gezegen bizim en aklı başında, sorumluluk sahibi, hırslı ve azimli burçlarımızdan biri olan OĞLAK burcunda konumlanmış durumda. Ve 20Aralık 2019 tarihine kadar da bu burçta konumlanacak.

PEKİ VENÜS’ÜN OĞLAK KONUMU BİZLERİ NASIL ETKİLİYOR?

-İlişkilerde çok daha ciddiyet aradığımız bir dönemdeyiz. Hayatımızda olan kişilerle anlık mutluluk ve hazdan ziyade uzun vadeli planlar yapıyor olabiliriz. Ya da şu an hayatımıza girecek kişilerden ciddi ve kalıcı ilişki beklentimiz olabilir.

-Geçmişte hayatlarımızda önemli yere sahip olmuş duygusal ilişkilerimizle alakalı geri dönüşler yaşanabilir.

-Bu dönemde romantik sözlerden ziyade kalıcı eylemlere ve bizim için yapılan elle tutulur fedakarlıklara önem vereceğiz. Düşünüp taşınıp partnerimizi ya da partner adayımızı iyice gözden geçirip onun hayatımızdaki yerini kafamızda oturtacağız.

-Para harcama konusunda biraz daha temkinliyiz. Elimizde varsa toplu parayı değerlendirme konusunda oldukça dikkatli ve mantıklı davranabileceğimiz bir süreç, o yüzden yatırımlar için uygun bir zaman.

-Mimari ve mühendislik alanlarında çalışan kişilerin çok daha yaratıcı işler çıkartabileceği bir dönem.

-Eğlenceden ve keyiften çok sorumluluklarımıza odaklandığımız bir dönem. Bolca yeni ve güzel iş çıkarıp para kazanma akışımızı hızlandırabiliriz.

HEPİMİZ İÇİN GÜZEL BİR VENÜS OĞLAK DÖNEMİ OLSUN!