ARALIK AYI YENGEÇ & YÜKSELEN YENGEÇLER

Aralık ayında gökyüzünde çok önemli gökyüzü olayları söz konusu; Güneş Tutulması ve İkizler Dolunay’ını yaşayacağımız bu ay burcunuzda önemli gelişmeler yaşanıyor.

29 Aralık’ta Oğlak burcunda bir Güneş Tutulması yaşıyor olacağız. Güneş Tutulmaları; Yeni Ay etkisinde güçlü ve kalıcı başlangıçları anlatan bir gökyüzü olayıdır. Ve bu tutulma Yengeç ve Yükselen Yengeç’lerin karşıt burcu olan Oğlak’ta gerçekleşiyor olacak.

Evlilik ve uzun ilişkiler konusunda yeni gündemler ve etkiler yaratabilir, yeni bir evlilik ya da ortaklık kararı hayatınıza girebilir. İkili ilişkilerinizde oldukça farkındalık ve yenilik yaşayacağınız bir süreç. Toplum içindeki konumuzun değişebileceği bir ay olabilir Aralık ayı. Diğer yandan Aralık ayı hayatınızda yer alan partnerinizle daha ciddi bir sürece geçeceğiniz ya da ilişkiniz adına daha kararlı aksiyonlar yaratacağınız bir ay olacak.

12 Aralık’ta gerçekleşecek İkizler Dolunayı ile birlikte biraz daha ruhsal tarafınıza ve mental sağlığınıza odaklanmanız gerekebilir. İletişimi ve düşünceyi simgeleyen bu Dolunay sizin ruhsal anlamda iyileşmenizi ve farkındalık yaratmanızı söylüyor. Daha az kaygılı ve daha umutlu olmaya odaklanıp ay sonuna doğru kendinizi çok daha özgür ve yeni konularda hevesli hissedebilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç’ler için çok keyifli bir Aralık ayı olsun!