ARALIK AYI YAY & YÜKSELEN YAY

Aralık ayında gökyüzünde çok önemli gökyüzü olayları söz konusu; Güneş Tutulması ve İkizler Dolunay’ını yaşayacağımız bu ay burcunuzda önemli gelişmeler yaşanıyor.

26 Aralık’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek özellikle Jüpiter ve Merkür etkili bir Güneş Tutulması yaşayacağız. Finans, maddi değerler ve kaynaklar hayatınızda ön plana çıkacak. Mal, mülk ve bunların satışı gibi konular hız kazanabilir. Diğer yandan uzun zamandır planladığınız bir mülk ya da araba alımı da gerçekleşebilir. Yatırım ve maddi kaynaklarla alakalı konular bu ay oldukça gündeminizde.

Yay ve Yükselen Yay’lar bu Güneş Tutulması ile birlikte kendi öz benliklerine ve öz değerlerine de odaklanacaklar. Hayatlarındaki değer temasını sarsan kişilerle olan ilişkilerini gözden geçirip, onlara karşı daha net bir tavır takınacaklar. Diğer bir deyişle kendi değerlerine sahip çıkıp, farkındalıklarının yükseldiği bir süreç olacak.

Diğer yandan iş ve kariyerle ilgili aksiyon ve hareketlenmeler yaşayacaksınız. Bu süreçte iş konusunda şanslı fırsatlar ya da değişimler yaşayabilirsiniz.

12 Aralık’ta gerçekleşen İkizler burcundaki Dolunay arkadaşlarınızla varsa eşinizle olan ilişkinizde hareketlenmeler sağlıyor. İlişkilerinizdeki konulara dikkat etmenizde fayda var, sonradan gözden kaçırdığınızı ya da farketmediğinizi düşündüğünüz konular ortaya çıkabilir.

Merkür’ün burcunuza geçişi ile birlikte de çok daha hızlı, farklı ve yenilikçi düşünce tarzı hayatınızda harekete geçiyor. Farklı konulara yoğunlaşıp, farklı fikirlerle yola çıkacaksınız bu süreçte.

Yay ve Yükselen Yay’lar için çok keyifli bir Aralık ayı olsun.