ARALIK AYI TERAZİ & YÜKSELEN TERAZİ

 

Yılı kapatırken Aralık ayında oldukça önemli gökyüzü olaylarına şahit oluyoruz. 26 Aralık’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek bir Güneş Tutulması mevcut. Güneş Tutulmaları yenilikleri, değişimleri ve başlangıçları simgeler. Oldukça önemli olan bu gökyüzü olayı hayatlarımıza aksiyon ve eylemi getirecektir. Bu tutulma bolluk ve bereketle alakalı gezegenimiz Jüpiter etkili olacağı için yeni fırsatların ve şanslı durumların karşımıza çıkması oldukça olası.

Güneş Tutulması ile birlikte Terazi ve Yükselen Terazi'ler için aile ve ev düzeninde değişiklikler söz konusu olabilir. Yeni bir ev alımı, ev değişimi, evinizde eşya değişiklikleri ve ailevi konuların gündeme gelmesi Aralık ayında yaşanacak tutulmanın etkilerinden bazıları. Diğer yandan bu Güneş Tutulması iş ve kariyer hayatınızda beklenmedik değişimlerin de önünü açabilir. Yeni iş fırsatları ya da var olan işinizde önünüze yeni pozisyonların çıkmasını sağlayabilir.

Diğer yandan 12 Aralık’ta İkizler burcunda meydana gelecek bir Dolunay’ımız mevcut. Bu Dolunay ile birlikte iletişimimiz oldukça hareketleniyor. Aralık ayı özellikle seyahatler, ticari ilişkiler ve yüksek eğitim konularıyla ilgili olacak.

Planlanmayan seyahatler ya da özellikle yurtdışı ile alakalı ticari gelişmeler söz konusu olabilir. Terazi ve Yükselen Terazi’ler için hayatlarının bundan sonraki sürecinde de oldukça önemli yer teşkil edecek konularda yeni eğitimlere başlayıp, bu eğitimlerde bilginin gerçekten derinine inebilirler.

Terazi ve Yükselen Terazi’ler için çok keyifli bir Aralık ayı olsun.