ARALIK AYI OĞLAK & YÜKSELEN OĞLAK

Yılı kapatırken Aralık ayında oldukça önemli gökyüzü olaylarına şahit oluyoruz. 26 Aralık’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek bir Güneş Tutulması mevcut. Güneş Tutulmaları yenilikleri, değişimleri ve başlangıçları simgeler. Oldukça önemli olan bu gökyüzü olayı hayatlarımıza aksiyon ve eylemi getirecektir. Bir süredir burcunuz ve karşıt burcunuz olan Yengeç burcunda Ay ve Güneş tutulmaları yaşanıyor.

Hayatınızın birçok alanında karar vermenizi sağlayacak bu tutulmanın yönetici gezegeni olan Satürn burada ders verme, değişim, dönüşüm ve zorluklarla baş etme temalarını ön plana çıkıyor. Satürn’ün bizlere verdiği dersler oldukça kıymetlidir. Artık hayatınızın birçok alanında neyi isteyip neyi istemediğinize çok daha net karar vermiş olacaksınız.

Satürn’ün burcunuzda konumlanması sebebi ile ilişkiler, iş zaman zaman aşk gibi konularda uzun bir süredir büyük ya da küçük zorluklar yaşamış olabilirsiniz ama artık farkındalık ve değişim zamanı.

Diğer yandan Aralık ayının en önemli olaylarından biri de 12 Aralık’ta gerçekleşecek İkizler Dolunayı. Bu Dolunay çok fazla iletişim ve farklı düşünme temalarını ön plana çıkarıyor. Sağlık, günlük rutin, iş arkadaşlarınız ve çalıştığınız ekiple ilgili konular gündeme gelebilir.

Bu süreçte sağlığınızla ilgili kontrollerinizi yaptırıp diğer yandan günlük rutininizdeki fazlalıkları ortadan kaldırabilirsiniz.

Bol koşturmalı ve yoğun bir ay Oğlak ve Yükselen Oğlak’ları bekliyor. Diğer yandan yıl sonu itibariyle artık hayatınızda karar veremediğiniz birçok konuda netlik kazanıyor oluyorsunuz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak’lar için çok keyifli bir Aralık ayı olsun.