ARALIK AYI KOVA & YÜKSELEN KOVA

Aralık ayında çok önemli gökyüzü olaylarına şahit oluyoruz. Özellikle Oğlak burcunda çok fazla geçişler olacak. 26 Aralık’ta Oğlak burcunda bir Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulmanın Kova ve Yükselen Kova’ları etkilediği alan biraz daha kendi ruhsal alanlarına yönelip, biraz daha inzivaya çekilip kendilerine zaman vermeleri yönünde. Bu tutulma iç sesinize kulak vermenizi sağlayıp diğer yandan halledemediğiniz sorunları çözmenize yardımcı olacak.

Bu tutulmanın yönetici gezegeni olan Satürn Mayıs ayında burcunuza yerleşecek akabinde tekrar Retro olup tekrar Oğlak burcuna dönecek. Satürn’ün size verdiği mesaj bilinçaltına attığınız korkularınızla yüzleşmeniz, kendi iç sesinize kulak verip farkındalığınızı arttırmanız ve eğer çok yoğun bir süreçteyseniz biraz dinlenmeniz yönünde.

Diğer yandan bu ayın önemli olaylarından biri de 12 Aralık’ta İkizler burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte yazılı ve sözlü iletişim konuları hız kazanacak. Bu Dolunay özellikle ilişkiler ve aşk konularında sizleri etkileyecek. Yeni insanlarla tanışma, yeni bir aşkın başlaması ya da uzun zamandır hayatınızda olan ama istediğiniz noktaya getiremediğiniz ilişkinizin sonlanması gibi gündemler söz konusu. Kova ve Yükselen Kova’lar için aşk konusunda beklentilerinizin oldukça yüksek olduğu bir ay olacak Aralık ayı.

Kova ve Yükselen Kova'lar için çok keyifli bir Aralık ayı olsun!