ARALIK AYI KOÇ & YÜKSELEN KOÇ

Artık 2019’u kapatıyoruz ve 12 Aralık’ta İkizler burcunda gerçekleşecek güzel bir Dolunay’ımız var. İkizler burcundaki bu Dolunay’ın yönetici gezegeni düşünce ve iletişim konularını temsil eden gezegenimiz “MERKÜR”. Merkür Aralık ayı içerisinde oldukça hareketli ve birden fazla burç geçişine sahip. 9 Aralık’ta YAY burcuna geçiş yapacak olan gezegenimiz Merkür; ay sonu 29 Aralık’ta ise Oğlak burcunda konumlanacak.

Koç ve Yükselen Koç’lar bu süreçte iletişim konularına odaklanacak ve uzun zamandır sürüncemede kalan sözlü ve yazılı görüşmeler, imzalar ve kararlar sonuca bağlanacak.

Kendi düşüncelerinin değişebileceği, daha yaratıcı ve özgür hissedebilecekleri bir dönem olacak. Seyahat ve yolculuklar da yine Dolunay sürecinde gündeminizde olabilir. Yeni ve farklı eğitimlere de başlamak ve bu eğitimleri uzun vadeye taşımak bu ay için Yükselen & Güneş Koç’lar için olası.

Haritanızın MC dediğimiz zirve noktasında Oğlak burcunda 26 Aralık’ta bir Güneş Tutulması gerçekleşiyor. 2018 yılında da bu alanlar hayatlarınızda oldukça aktifti. Jüpiter’in de etkisi olan bu tutulma iş hayatınızda, kariyerinizde ve yöneticilerinizle ilgili yeni gelişmeler yaşatabilir.

Bu ay içerisinde yeni iş teklifleri, farklı pozisyonlara geçişler, yeni iş alanlarında atılımlar, yönetici değişiklikleri, kariyerinizde kendinize yeni bir alan yaratmaya karar vermeniz ya da ekip değişiklikleri söz konusu olabilir.

Koç ve Yükselen Koç’lar için Aralık ayının ana konularının başında kariyer ve iş hayatı geliyor. Tutulma ile aktifleşecek bu alanda fırsatları en iyi şekilde görüp odaklanmanız gerekiyor.

Koç ve Yükselen Koç’lar için çok keyifli bir Aralık ayı olsun!