ARALIK AYI İKİZLER & YÜKSELEN İKİZLER

2019 yılını kapatırken Aralık ayında çok önemli gökyüzü olayları yaşıyor olacağız. 26 Aralık’ta Oğlak burcunda Jüpiter etkili bir güneş Tutulması meydana geliyor. Diğer yandan iletişim ve düşünce konularını simgeleyen gezegenimiz Merkür ve bollukla alakalı olan gezegenimiz Jüpiter de bu tutulmada etkin bir rol oynayacak.

Güneş Tutulması İkizler ve Yükselen İkizler için özellikle yeni bir şeyler almayı, satmayı, kredi ve borçlar gibi konuları gündeme getirecek. Yeni krediler çekebilirsiniz, uzun zamandır beklediğiniz borç elinize geçebilir ya da yeni bir borcun içine girebilirsiniz.

Bu ay bu tutulma finansal ve parasal konularınız oldukça gündemde. Diğer yandan evli çiftlerimizin eşlerinin de bu tarz finansal gündemleri, ödemeler ya da yeni yatırımları söz konusu olabilir.

Nafaka, tazminat ve vergi gibi konularla ilgili beklediğiniz ya da anigelişmeler yaşanabilir.

Diğer yandan 12 Aralık’ta burcunuzda bir Dolunay gerçekleşecek. İkizler Dolunay’ının yönetici gezegeni Merkür bilgi ve iletişim konularında oldukça aktif olacağınızı gösteriyor. Yeni fikirlerin gündeme gelmesi, yeni insanlarla tanışılması ya da uzun zamandır görüşmediğiniz kişilerle tekrar haberleşme içerisinde olmanız Aralık ayının gündem konularından.

Merkür 9 Aralık itibariyle karşıt burcunuz olan Yay burcuna geçiş yapacak. 29 Aralık’a kadar Yay burcunda aktif olan Merkür sizin partneriniz ya da varsa ortağınızla olan iletişimizi de etkiliyor olacak. Daha özgür, daha yaratıcı ve neşeli hissedeceğiniz bir süreç başlıyor olacak. Özellikle partnerinizle yeni maceralar, seyahatler ve birlikte katılabileceğiniz eğitimler için çok uygun zamanlar. İlişkinizi ve iletişimizi daha da sağlamlaştırıp keyif alacağınız bir dönem sizi bekliyor.

İkizler ve Yükselen İkizler için çok keyifli bir Aralık ayı olsun!