BEKLENEN GÜNEŞ TUTULMASI 26 ARALIK’TA GELİYOR!

26 Aralık’ta Oğlak burcunun 4 derecesinde göz yüzünde muazzam bir Güneş Tutulması gerçekleşiyor. 2020’nin gelişine çok az kalan bugünlerde; sürprizlerin, fırsatların, tamamlanmaların ve etkili gelişmelerin olacağı bir tutulma yaşayacağız. Bu Güneş Tutulmasının etkileri 2020 yaz aylarına kadar devam edecek. 26 Aralık’ta gerçekleşecek olan Oğlak Tutulması’nın bir benzerini 2011 yılında yaşamıştık, hayatlarımızda o dönemlerde olan gelişmeler, benzer konular ve enerjiler gündemimizde olabilir.

Oğlak ve karşıt burcu olan Yengeç Tutulmaları uzun süredir hayatımızda. Son 2 yıldır hayatlarımızda ciddi, ani ve beklenmedik değişiklikler olmuş olabilir. Özellikle çılgın ve devrimsel gezegenimiz URANÜS’ün de 2019’da Boğa burcuna geçişi ile hayatlarımızda asla yapmam dediğimiz şeyleri yaptık, sarıp sarmaladığımız konulardan vazgeçtik, güvenli alanımızdan dışarı çıktık ve kendi hayatlarımızda belki de mini devrimler yaşadık. Sevgili Boğa, Akrep, Aslan ve Kova’lar bu cümlelerim özellikle sizlere. Çünkü Uranüs’ün Boğa burcuna geçişinden en çok siz etkilendiniz. Hayatlarınızdaki bu ani yeniliklere hazırlanmadan, planlamadan bir anda yakalanmış olabilirsiniz.

26 Aralık’ta yaşayacağımız bu tutulma bizlere şans ve fırsat sunan bir Güneş Tutulması olacak. Gözümü dört açıp ruhumuzu şimdiden bu güzel enerji sürecine hazırlamalıyız. Duyguların gezegeni AY, bolluk ve bereketin gezegeni JÜPİTER ve hayatımızın ışığı olan GÜNEŞ gezegeni; bu tutulma sürecinde çok güzel bir kavuşum yaşayacak yani sıkı sıkı sarılıp güçlerini birleştirecek. Bu tutulmaya destek veren bir diğer gezegenimiz de Uranüs. Uzun bir süre Boğa burcunda misafir olacak Uranüs ani fırsatları ve beklenmeyen olayları bu tutulmaya bolca destek vererek hayatımıza taşıyacak.

26 Aralık Güneş Tutulması ile çokça pozitif değişimlerimiz var. Hayatlarımızda bize fayda sağlamayan, bizi yıpratan ve kötü enerjilerle negatif etkide bulunan her konuyu, olayı ya da kişiyi; halı silkelermişçesine hayatımızdan silkeleyip atıyoruz.

Arınıyoruz. Temizleniyoruz. Ferahlıyoruz.

Bu Güneş Tutulması bu temizliği yaptığımızda bizleri ödüllendiriyor, ummadığımız sürprizleri bu arınma sonrasında bir anda karşımıza çıkarıyor.

Bu Güneş Tutulması bize soruyor “Tamam mı Devam mı?” Eğer bırakmamak için ısrar ettiğimiz konuları bırakıp kendimizi özgür kılmazsak bu tutulmanın fırsatlarından faydalanamayabiliriz. Oğlak burcunun kararlı, sistemli ve disiplinli enerjisine sahip olan bu tutulma hayatlarımıza güzel ve öncekinden çok daha güzel başlangıçlara sebep olacak bir düzen fırsatı sunuyor.

Bu tutulmanın ana konuları ailemiz, iş ve çalışma hayatımız ve tabii ki sürüncemedeki ilişkiler olacak. Kendimizi iş ve kariyer anlamında yeni oluşumların ve projelerin içerisinde bulabiliriz. Hayatlarımızdaki otorite figüründeki kişilerden beklenmeyen destekler alabiliriz. Bu tutulma Oğlak enerjisinde olduğu için gerçekten çalışanı, emek vereni ve özellikle sabredeni ödüllendiriyor. Kariyerimizde çok güzel yükselişler, yeni maddi kazanımlar ve ailemizle ilgili güzel gelişmeler olabilir.

Özellikle doğum haritalarımızda Oğlak ve Yengeç burcunun olduğu alanlar kişisel anlamda çok fazla gündemimizde olacak. Eğer Oğlak burcu doğum haritanızda Aşk Evi’nizde ise geçmişten geri dönüşler alabilirsiniz, yeni ve ani bir aşk hayatınıza gelebilir ya da uzun zamandır artık hayatınıza yük olmuş ve sizi enerjisiyle tüketen kişiyi hayatınızdan bir anda büyük bir farkındalıkla çıkarabilirsiniz. Ve şu an Uranüs’ün olduğu Boğa burcu doğum haritalarınızda hangi alanda ise o alandan fazlasıyla güç ve destek alacaksınız. Boğa burcu doğum haritalarınızda Para Evi’nizde mi? O zaman bu tutulma ve sonrasındaki süreç size maddi ve finansal kaynaklarla ilgili fırsatlar sunacak.

Bu güzel tutulmada bizlere çıkan fırsatların ve yeniliklerin sonuçlarının ön seyrini 10 Ocak 2020’deki Yengeç Tutulmasında izleyeceğiz.

Hepimiz için güzelliklerin, aşkın ve bolluğun geleceği bir Tutulma olsun!

Tutulmanın haritanıza olan etkisini HERA'ya sorabilirsiniz!