ARALIK AYI BAŞAK & YÜKSELEN BAŞAK

Aralık ayında gökyüzünde çok önemli gökyüzü olayları söz konusu; Güneş Tutulması ve İkizler Dolunay’ını yaşayacağımız bu ay içinde burcunuzda önemli gelişmeler yaşanıyor.

26 Aralık’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek özellikle Jüpiter ve Merkür etkili bir Güneş Tutulması yaşayacağız. Aşk, ilişkiler, hobiler ve eğlence konularında önemli gelişmeler yaşanabilir. Bu süreçte Başak ve Yükselen Başak’ların motivasyonunu güçlenebilir ve yeni konulara başlangıç yapabilirsiniz.

Aşk hayatınızda bir süredir yaşanan sıkıntılar ve aksaklıklar bu süreçte biraz daha iyileşip yeni gündemler oluşturabilir. Bu tutulmanın verdiği mesaj aşk konusunda daha sorumluluk ve farkındalık kazanmanız yönünde. Sizi mutlu ve motive etmeyen konuları hayatınızdan çıkarmanız mesajını veren bir tutulma söz konusu. Diğer yandan evli çiftlerin bu dönemde çocuk kararları gündemde olabilir, çocuğu olan çiftlerimiz ise çocuklarının hayatında yeni gelişmeleri gündeme getirebilir.

Başak ve Yükselen Başak’ların yönetici gezegeni olan Merkür; 9 Aralık’ta Yay akabinde 29 Aralık’ta Oğlak burcuna geçiş yapacak. Dolayısıyla zihinsel aktivitelerin, yeni düşüncelerin, farklı fikirlerin, bol sohbetlerin ve konuşmaların geçeceği bir ay olacak. Haritanın zirve noktasını etkileyen 12 Aralık’taki Dolunay; kariyerinizde uzun zamandır beklediğiniz konuların sonuçlanmasını sağlayabilir. İşinizi ve ev hayatınızı sorgulayacağınız ve yenilikler yapmak isteyeceğiniz bir süreç olacak.

Diğer yandan yeni işler ve projelerin gelişeceği, yeni iş fırsatlarının farkında varılacağı ve iş hayatında artık daha net bir resmin oluşacağı bir Aralık ayı Başak ve Yükselen Başak’ları bekliyor.

Başak ve Yükselen Başak’lar için çok keyifli bir Aralık ayı olsun.