ARALIK AYI ASLAN & YÜKSELEN ASLAN

 

Yılı kapatırken Aralık ayında oldukça önemli gökyüzü olaylarına şahit oluyoruz. 29 Aralık’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek bir Güneş Tutulması mevcut. Güneş Tutulmaları yenilikleri, değişimleri ve başlangıçları simgeler. Olukça önemli olan bu gökyüzü olayı hayatlarımıza aksiyon ve eylemi getirecektir. Bu tutulma Aslan ve Yükselen Aslan’ların düzen, rutin ve sağlık konularında etkilenmelerini sağlayabilir. Çalışma koşullarınız ya da çalışma arkadaşlarınız bu dönemde değişebilir ya da yenilebilir.

Bu tutulmada yeni iş ve düzen fırsatları söz konusu. Size çok daha iyi gelecek ve daha iyi çalışma koşullarına sahip yeni bir işe geçiş yapabilirsiniz. Kendi işlerini yapan Aslan ve Yükselen Aslan’lar da işlerinde var olan sistemi değiştirip, daha özgür ve yaratıcı bir düzen geliştirebilirler. Bu yeni planlar ve düzenler size oldukça iyi gelecek.

Oldukça yoğun, tempolu ve bol sorumluluk içeren bir Aralık ayı Aslan ve Yükselen Aslan’ları bekliyor. Eylem ve aksiyon içerisinde olacağınız, özellikle işiniz ve çalışma koşullarınızın iyileşmesi için efor sarfedeceğiniz bir dönem olacak.

12 Aralık’ta İkizler burcunda gerçekleşecek bir Dolunay’ımız var. İkizler Dolunay’ları genel olarak zihnimizi daha aktif hale getiren, bizlerin daha çok düşünmesini ve yeni fikirlere yönelmemizi sağlayan Dolunay’lar olmuştur. Aslan ve Yükselen Aslan’lar için bu Dolunay arkadaş çevrelerini, katılacakları grupları ve organizasyonları etkileyecek. Bol bol sosyalleşip yeni insanlar tanıyacakları, arkadaşlarıyla güzel etkinliklere katılacakları ve diğer yandan da umutlarının oldukça artacağı bir dönem yaşayacaklar.

Aslan ve Yükselen Aslan’lar için çok keyifli bir Aralık ayı olsun.