ARALIK AYI AKREP & YÜKSELEN AKREP

2019’u kapatırken son ayımız olan Aralık’ta çok önemli gökyüzü olayları mevcut. 26 Aralık’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek bir Güneş Tutulması mevcut. Genel olarak tutulmalar; eylemin, eforun ve önemli kararların olduğu bir süreci gösterir.

Akrep ve Yükselen Akrep’ler için yolculuk temalarını tetikleyecek bir tutulma olacak. Yeni yolculuk planları ya da uzak yollardan gelen kişilerle olan iletişiminiz önem kazanacak.

Yakın çevreniz, kardeşleriniz ya da kuzenlerinizle ilgili konular da gündemde olabilir. Bu süreçte varsa kardeşlerinizin hayatlarında önemli gelişmeler ve yenilikler yaşanabilir.

Bu Güneş Tutulması sizlerin zihinsel sürecinizi ve düşünce tarzınızı da biraz değiştirebilir. Eğer çok takıntılı olduğunuz konular varsa hayat size bu alanlarda daha rahat ve akışta olmanız için işaretler gönderebilir. Diğer yandan sözlü ve yazılı iletişim hayatınızda hızlanacak. Ani ve beklenmedik iş fırsatları önünüze çıkabilir.

Diğer yandan 12 Aralık’ta İkizler burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte iletişim hızınız ve gündeminiz çok daha aktif olacak. Finansal ve parasal konularda fırsatlarınız oluşabilir. Özellikle birçok yatırımızı daha da netleştirip bu yatırımlardan finansal kazanç elde edebileceğiniz bir dönem sizleri bekliyor.

Akrep ve Yükselen Akrep’ler için çok keyifli bir Aralık ayı olsun.